צלמת הריון- איך לבחור צלמת מתאימה לצילומים בסטודיו או בטבע?

נקודות למחשבה בעת בחירת צלמת הריון.

את מתלבטת, בעלך לא ממש בעניין… מה את צריכה את זה!? ובכל זאת, לא בכל רגע את נמצאת בשלב חיים כל כך מיוחד,  ואת הרי יודעת ש"העגלה נוסעת אין עצור" ואין חזור:) בכל מקרה, מה שתחליטי הוא כנראה הדבר הנכון עבורך, ובכל זאת אספתי קצת טיפים שיעזרו לך להחליט איך לבחור צלמת הריון מתאימה שתתעד את הקסם הזה.

השאלה הראשונה שאת צריכה לשאול את עצמך היא- מה מרגש אותך, אילו תמונות ואילו סגנונות מדגדגים לך בבטן:). לכל אחת טעם שונה, חלק מאיתנו אוהבות סטים כהים, חלקנו אוהבים אווירה קלילה בחיק הטבע וחלקנו יעדיפו להצטלם בבית. לא פחות חשוב מכך הוא הטא'צ הסופי, שלב העיבוד- הסגנון הייחודי לכל צלמת הריון.

השאלה השניה היא, מה הרגשת כשדיברת עם הצלמת לראשונה? הניצוץ כבר מתחיל בפטפוט הראשון- חשוב להרגיש חיבור כבר בהתחלה! במהלך צילום הריון נוצרים רגעים אינטימיים, והם באים לידי ביטוי בתמונות- את הכי יפה כשנוח לך, כשאת מרגישה בידיים טובות!

שאלה שלישית, האם הסטודיו נעים לך ולמשפחה? וודאו שהסטודיו יוצא דופן, כיפי, מעניין, ונוח! הסטודיו הוא חלק נכבד מהחוויה, ומאוד נחמד אם ישנה חניה קרובה!

שאלה רביעית, האם הסטודיו מספק בגדי הריון וסטיילינג? אם כן,מעולה! לרובנו אין בגדי הריון שממש בא לנו להצטלם בהם, כאלו שמחמיאים לבטן עגולה ויפה. אקססוריז נלווים מעשירים את תמונות ההריון ומוסיפים להן שיק ועניין. בזמן הצילומים אפשר להוסיף זרים, סיכות עם פרחים, צעיפים, תכשיטים, סרטים וכובעים. אפשר לשלב שרשראות ועגילים שיתאימו לסגנון הצילומי.

שאלה חמישית, אפשר להזמין את בן הזוג, הילדים הכלב? אם כן, "ברור"!  ביג לייק! כדאי מאוד להצטלם יחד עם בן הזוג, תמונה מומלצת היא קלואז אפ של הידיים על גבי הבטן. אם יש לך ילדים, כדאי מאוד להכניס אותם לחלק מהצילומים. ילדים מצטלמים מדהים באופן טבעי, ונהנים לעשות פרצופים מצחיקים.

שאלה שישית, האם יש לסטודיו המלצות? כיום, ישנן המון צלמות הריון, חלקן טובות וחלקן מעולות. חפשי את המעולות!

לסיום… חפשי צילומי הריון מיוחדים, כיפיים, ומדהימים. זכרי, זו חוויה של פעם בחיים- בואי להנות ממנה.

 

 

Leave a Comment