צילומי משפחה

שוב הגיע יום המשפחה ואין לכם תמונה אחת מוצלחת של כולכם? אתם רוצים להעניק מתנה מרגשת וייחודית לאחד מבני המשפחה? צילומי משפחה הם המענה! צילום משפחה הוא חוויה מצחיקה ומהנה במיוחד, בה כל אחד מבני המשפחה מקבל ביטוי משלו וכולם יחדיו יוצרים פסיפס אנושי, אותנטי וייחודי לכם כמשפחה.

מיקום הסטודיו בלב בכפר מאפשר לכם לבחור ולשלב בין צילומי משפחה בסטודיו לבין צילומי משפחה בטבע.

6 copy

5

צילומי-משפחה1

צילומי-משפחה3

start12 copy

11

24

8

3 copy

צילומי-משפחה6

5

30

29

start11 copy

FotorCreated26

38

11

9

FotorCreated333

FotorCreated18

FotorCreated25

צילומי-משפחה2

FotorCreated15

FotorCreated19

Fotor0920144819

15

26

FotorCreated8

8

8

7 copy

16

Fotor0920140340

4 copy

40

12

36

10

Fotor0920142538

16

18

20

39

22

19

23

2

Untitled collage (13)

37

32

start2 copy

7

hani3

Untitled collage (16)

צילומי-משפחה5

Untitled collage (1)

Untitled collage (2)

Untitled collage (24)

 

צילום ילדים – סביבת צילום מתאימה לילדים

בסטודיו יחכו לילדים מגוון רחב של עזרים – תלבושות, משחקים, צעיפים, כובעים ומה לא, והם יהפכו את חווית הצילום למשעשעת וכיפית במיוחד. נוכל להשמיע מוזיקה שילדיכם אוהבים להאזין לה, לשיר או לרקוד, להקריא סיפורים, ולאפשר לילדים לצחוק, להשתולל ופשוט להיות הם עצמם.

בעזרת משחקים, אביזרים וסביבה נינוחה ונעימה אנחנו מאפשרים לילדים להרגיש בנוח, להתנהג באופן טבעי ואתם ההורים מקבלים צילומי ילדים ספונטניים ואותנטיים, בדיוק כמו החיים עצמם.

בסטודיו ציוד הצילום המתקדם והחדשני ביותר, מצלמות רפלקס משוכללות, עדשות איכותיות ועד אביזרי תאורה מגוונים, כל אלו יאפשרו לנו לתפוס את הרגעים החמקמקים ויבטיחו לכם צילום ילדים באיכות הגבוהה ביותר. 

צילומי משפחה – צילומי ילדים בסטודיו

בכניסה לסטודיו תקבל את פניכם פינת קפה מפנקת וסלון ישיבה. בסטודיו תמצאו מגוון רחב של תלבושות ואביזרים נלווים לצילומים שיהפכו את צילומי המשפחה למשעשעים ומהנים. לדוג', תמצאו בסטודיו משחקים, כובעים, צעיפים, תיקים, תכשיטים, ועוד הפתעות רבות. וכמו כן תוכלו לבחור להצטלם על מגוון רקעים ותפאורות שונות.

באמצעות תקשורת, הבנת הצרכים שלכם (ושל ילדיכם), חום, חיוך, ופתיחות נשיג תמונות אותנטיות, טבעיות, כיפיות ונטולות מאמץ ונאפשר לכם להביא את עצמכם לידי ביטוי ופשוט להיות אתם, וליהנות!

צילומי משפחה – צילומי ילדים בטבע

להעצמת החוויה באפשרותכם לשלב עם צילומי הסטודיו צילומי משפחה בטבע. בקרבת הסטודיו מגוון רחב של פינות טבע קסומות ונוכל לצאת להצטלם בנוף טבעי של שדות ופרדסים.

אל הצילום בטבע נביא אתנו את האביזרים מהסטודיו ואת ציוד הצילום הדרוש.

צילום בטבע הוא חוויה מרגשת ומהנה והוא יכול להשתלב עם מגוון האטרקציות שעומדות לרשותכם בכפר– פרדסים, חיות משק, ועוד

הסטודיו ממוקם בכפר מע"ש בין שדות ופרדסים, באווירה כפרית וציורית, רק 5 דקות נסיעה מקריית אונו ומפתח תקווה. מסביב לסטודיו חיות משק ופינות טבע קסומות לפיקניק רומנטי או משפחתי. בקרבת הכפר בתי קפה נחמדים ואפשר לשלב את הצילום עם יום בילוי וכיף בכפר וליצור חוויה בלתי נשכחת.

אני מזמינה אתכם לחוויה מהנה, דינאמית, משעשעת וזורמת של צילומי משפחה בסטודיו ובטבע. מזמינה אתכם לצחוק, להתלבש ולשחק במגוון האביזרים המיוחדים שהכנתי לכם ותוך צחוק ומשחק ניצור יחד צילומים משפחתיים מרגשים, יפים וכיפיים, שילוו כל אחד ואחת מכם לעד, ויהוו מזכרת מנצחת.

מחכה לכם,

יעל.

חזרה לדף הבית