צילומי הריון

צילומי הריון הם חוויה זוגית, משפחתית ואינטימית. צילומי הריון הם הצילום הראשון של הרך הנולד (עוד לפני שנולד) והם התמונה הפותחת כל אלבום ילדים. מיקומו המיוחד של הסטודיו בלב הכפר, בין שדות ופרדסים, מוקף בפינות טבע קסומות, מאפשר לכם לבחור ולשלב צילומי הריון קלאסיים בסטודיו עם צילומי הריון בטבע.

 

צילומי הריון קלאסיים בסטודיו

מיד בכניסתכם לסטודיו תתקבלו בפינת קפה נוחה ומפנקת ולרשותכם תעמוד מלתחה עם מגוון בגדים ואביזרים בה תוכלו להתארגן לצילומים.

הסטודיו ממוקם במבנה גדול המאפשר לכם להביא אתכם ליום הצילום את כל המשפחה – הילדים הגדולים, ההורים, הסבים והסבתות, ואף את בעל החיים האהוב עליכם, ואת כל מי שתרצו לצרף אליכם ליום הצילום ולחוויה המרגשת.

עם כניסתכם לאולם הצילום תגלו שכל מה שצריך ליום צילום נעים וחוויתי כבר מחכה לכם כאן. מעבר לעיצוב החמים, יחכו לכם באולם הצילום גם מגוון רחב של תלבושות ואביזרים מיוחדים המתאימים לצילומי הריון – פרטי לבוש ייחודיים, תכשיטים, צעיפים, כובעים ושמשיות, אביזרי ריהוט מיוחדים, ועוד הפתעות. כמו כן תוכלו לבחור ממגוון רחב של רקעים ותפאורות שישמעו כרקע לצילומים שלכם. מידע נוסף בנושא צילום הריון ניתן לקרוא בכתבה הבאה.

צילומי הריון בטבע – תמונות הריון

הסטודיו ממוקם בלב הכפר, הוא מוקף בפינות טבע קסומות. אל הצילומים בטבע נביא אביזרים מהסטודיו ואת כל ציוד הצילום הדרוש ונעניק לך חוויה ייחודית, רומנטית, ומרגשת. תמונות הריון ברמה אחרת.

חוויה ייחודית – צילומי הריון במרכז

צילומי הריון הם חוויה מרגשת, מצחיקה, מהנה, רומנטית, ומעצימה. אני מאמינה שעל מנת שתרגישו בנוח על סט הצילום אני צריכה להתאים את עצמי אליכם. מערכת יחסים אישית היא הדרך שלי ליצירת אינטימיות  שמאפשרת למצולמים להוציא את המיטב שבהם. התוצאה היא צילום אותנטי, לא מבוים, ומזכרת של רגעים, תחושות ורגשות כנים ונוגעים.

קיימת אפשרות להוסיף לחבילת הצילום גם סטייליסטית אישית, איפור אישי ע"י מאפרת מקצועית ותסרוקת אישית ע"י ספר, כל אלו בתיאום מראש. 

לפרטים נוספים צרו איתי קשר כאן