סשן צילומי סטודיו- שאלות ותשובות

צילומי סטודיו- מה רצוי להביא לצילומים? כל התשובות!

הסטודיו מאובזר, ויש בו מבחר מגוון של תלבושות, צעיפים, כובעים, אקססוריז, משחקים, רהיטים ועוד, שיעשירו לכם את החוויה ויאפשרו לכם צילומים מגוונים ומעניינים. מעבר לכך, צילומי הריון, צילומי ילדים, צילומי משפחה, צילומי תינוקות, צילומי בת מצווה – בכולם פריטים אישיים בעלי ערך רגשי כלשהו (תכשיטים שקיבלתם מתנה, פריטי לבוש מיוחדים, משחקים אהובים וכדו'), יוסיפו מימד אינטימי וקלילות לצילומים.

האם התמונות עוברות עיבוד?FotorCreated

מספר ימים לאחר סיום הצילומים, ולאחר שעברתי על כל התמונות ובחרתי רק את הטובות והמחמיאות ביותר, יישלחו אליכם כל התמונות באיכות הדפסה. מתוך כל התמונות, תבחרו את התמונות שאהבתם במיוחד ואותן נעביר עיבוד מקצועי. לאחר העיבוד, התמונות מודפסות באיכות גבוהה ומועברות אליכם.

מה אם אני לא פוטוגני/ת?

אני עוסקת כבר למעלה מ – 12 שנה בתחום, ולא נתקלתי באדם שהוא "לא פוטוגני". בסטודיו שלי יחכו לכם המצלמות המתקדמות ביותר, לצד עדשות איכותיות, אביזרי תאורה מיוחדים ואלמנטים נוספים.

 צילומים מחוץ לסטודיו-

כאשר מדובר על צילומי ילדים, הסביבה הטבעית לעיתים מקלה עליהם להשתחרר. זו אחת הסיבות שיצרתי "סטודיו נייד". הסטודיו הנייד מאפשר לי להגיע אליכם הביתה או למקום אחר שתבחרו, ולצלם אתכם באיכות גבוהה ומקצועית, בדיוק כמו בסטודיו עצמו.

איפה נמצא הסטודיו?

הסטודיו ממוקם ברחוב האילנות 43, כפר מעש. המיקום מרכזי ונוח להגעה, ובסביבה יש חניה בשפע.

ואם יש לי שאלות נוספות?

 055-8810203

אשמח לענות ולסייע,

יעל.

Leave a Comment